Evinizin degeri sizin elinizde

2018-04-12 10:57:00

Evinizi Satarken Değerini Artıracak Önerileri

Gayrimenkul sektöründe 24 yıldır Muğla çevresi danışmanlık hizmeti veren Gönenç Emlak Şirketi evinizi satarken değerini arttıracak önerileri açıkladı.

Muğla Marmaris Emlak piyasasında Evinizi satarken değerini arttıracak öneriler bilmeniz sizler için sağlıklı sonuçlar verecektir. Aslında sizlere sunacağımız bu fikirlerin arasında sizleri çok daha karlı hale getirebilecek hatta uğraşmanıza bile gerek olmayan fikirler olabilir. Ancak tabii ki insan özellikle ev satış aşamasında bunları aklına getirmeyebilir. Ancak bu süreci doğru yönettiğiniz takdirde daha rahat ve kontrollü bir şekilde sonuç alabileceğinizi sizler de görebileceksiniz.

Öncelikli olarak Marmaris satılık ev satışında doğru mevsimi tercih etmek kesinlikle sizlere kar getirecektir. Bilindiği gibi bahar aylarında havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte aynı zamanda da ev satışlarında ciddi bir artış bulunmaktadır. Eğer aceleniz yoksa ağırlıklı olarak bahar aylarında tercih etmek sizin için doğru bir tercih olarak karşımıza çıkabilir. Özellikle evinizde tadilat yaptırmak ve evinizdeki problemli yerleri düzeltmek sizlerin daha rahat bir şekilde işlem yapmanızı sağlayacaktır. Çünkü bir kişi evi görmeye geldiğinde A'dan Z'ye her yere bakacak ve kontrol edecektir.

Evi Satarken Tesisat Sorunu Olmamalı

Muslukların bozuk olduğu, fayansların kırılmış olduğu veya lavabo kısımlarında problemler olduğu bir evi alırken elbette ki insanlar bütçelerinden bazı kısmalar yapacaktır. Ayrıca duvar renklerinde ağırlıklı olarak doğal ve yorucu olmayan renkleri seçmek sizlerin evlerinizi satarken daha karlı çıkmanızı sağlayacaktır. Evin sakinliği ve huzuru yönünde negatif etkisi olmayan renkler sayesinde eviniz daha ferah gözükecek ve daha geniş görünen bir ev sayesinde sizler de daha başarılı sonuçlar alabileceksiniz.

Doğal toprak tonlarında yönelmeli de bu anlamda fayda olacaktır. Günümüzde ev satarken en önemli noktalar denildiğinde bir tanesi de elbette ki güvenlik konusu olmaktadır. Özellikle evi satın alacak kişi de ailesiyle gelip oturacağı için güvenlik konusunda çok dikkat edecektir. Bu anlamda çelik kapı ve güvenli bir ev, sizlerin evi satarken daha karlı olmanızı sağlayacaktır.

Ev Satmadan Önce Tadilatla Düzeltmeler Yapılmalı

Güvenilir bir kilit sisteminin olması çelik kapı ile birlikte sunduğunuzda emin olun ki evinizi veya bir çelik kapı maliyetinden çok daha fazla bir paraya satabileceksiniz. Ev satışı önemli noktalar konusunda evinizi de kötü kokulardan arındırmak da özellikle evinizi satmadan önce gösterirken çok büyük avantaj sağlayacaktır.

Çünkü evin kötü kokulu olması sonucunda evi alacak kişinin aklında rutubet kokusu ve yahut da bazı altyapı problemleri olabileceği konusu gelecektir. Bu tarz durumlarla karşı karşıya kalmadan sizler de daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Ayrıca eve bakacak olan kişi gelmeden önce kesinlikle ışıklandırma işlemlerine önem vermeniz gerekir. Bu sayede daha doğru sonuçlar alabilirsiniz.

Gönenç Emlak Marmaris

WhatsApp  :  0532 312 01 16

MerkezOfis:   0252 413 30 90

0
0
0
Yorum Yaz