Marmariste satılık ev aramak

2016-11-20 18:44:00

marmaris-satilik-evler

Marmaris Bölgesinde Konut Alımında Sorulan Sıkça Sorular

Apartman yaşamı mı, site yaşamı mı?

Yeni evlenenler, çocuklu olanlar gayrimenkul tercihlerini yaparken hangi özelliklere dikkat ediyorlar? Türkiye'de en çok yaşanmak arzu edilen semtleri hangileri? İşte; Gonenc Emlak Şirketi tarafından sunulan Marmaris satılık konut seçeneği hakkında tüm detaylar.

İLK ARANAN KRİTER GÜVENLİK

Büyük sitelerde kalmanın avantajları olarak, bu yaşam alanlarında genç ve çocuk sahibi olmuş nesil fazla olduğundan, komşuluk ve dostluk kavramı çok daha hızlı gelişmekte. Site yaşamının tercih edilmesinin en önemli nedenlerinin başında ise güvenlik geliyor. Bugün şehir içinde veya dışında çoğu site özel güvenlik firmaları tarafından korunmakta. Ayrıca bu gibi yerler yüksek teknolojik sistemlerle döşenmiş durumdadır.

DOSTLUKLAR KOMŞULUĞA DÖNÜŞÜYOR

İster apartman isterseniz villa tipi sitede oturun, ülkemiz insanı için komşuluk çok önemli bir arayış ve ihtiyaçtır. Yeni bir ev arayışında olan kişiler dostlarını da aynı bölgelerde ev almaya ikna etmeye çalışıyorlar. Dostluğu, komşuluğa dönüştürüyorlar. Mahalle ortamına bakacak olursak, doğup büyüdüğü bölgeden ayrılmak; bakkalını, kasabını değiştirmek istemeyen büyük bir kitle var. Bu bağlamda kentsel dönüşüm bölgelerin eskiyen gölgesini dönüştürmek, temiz ve kullanışlı binalar konusunda büyük avantaj sağlıyor. Bizimle iletişime geçebilir Marmaris emlak danışman ekibimizden yardım alarak hayallerinizdeki gayrimenkul sahibi olabilirsiniz.

DOĞA ÖZLEMİ ARTMAKTA

Metropoller kalabalıklaştıkça, çalışma temposu arttıkça şehir kaosu bizleri daha da yoruyor. Bu anlamda doğa hasreti ve arayışımız giderek çoğalıyor. Günümüzde artık şehir dışına doğru yükselen yaşam kentleri ve konut yerleşkeleri çok ekonomik fiyat aralıklarında bizlere özlemleistediğimiz o doğaya kavuşmamızı sağlıyor. Dev yeşil alanlar, dinlenme yerleri, güzel hobi bahçeleri, bostanlıklar ve parklar.

DÖNÜŞÜM PROJELERİNİ TERCİH EDİYOR

Site yaşantısı, yepyeni ve teknolojik bir mekanda oturuyor olmanın yanında bahçıvanlık işlerinde, teknik desteğe, otopark konforundan rekreasyon alanlarında sosyalleşmeden tutun beraberinde birçok olanak getirmektedir. Bekar ve yoğun iş temposuna sahip olanlar son dönemlerde şehirlerde kentsel dönüşüm uygulaması sayesinde yeniden şekillenen, güvenli hale dönüşen ve modernleşen siteler çok sıklıkla tercih edilmektedir. Sebep ise onlar için zaman çok kıymetli ve şehirde olmak esas şart.

Kaynak: Marmaris Emlak Bulteni

13
0
0
Yorum Yaz